+420 724 525 321 info@4jumping.cz

Zahradní trampolína

Nejen jako kvalitní zábava pro děti a dospělé může fungovat jakákoliv trampolína. Velmi oblíbené jsou zahradní trampolíny určené pro venkovní používání. Velmi často můžeme vidět tyto dětské trampolíny na zahradách u rodinných domků či u různých chatek a rekreačních objektů. Trampolínase stala relativně snadno dostupnou a cenově nenáročnou zábavou pro celou rodinu.

Trampolínový set se však není určen pouze jako zábava dětem. Trampolína je hlavně cvičebním nástrojem a jako takový je vhodná pro každého v libovolném věku. Díky tomu trampolínu s ochrannou sítí doporučují i lékaři, jelikož cvičení na trampolíně nezatěžuje klouby a zároveň je aktivním pohybem pomáhajícím vašemu tělu. Ať už potřebujete posílit komplexně veškeré svalstvo, získat kondici či zhubnout nějaké to kilo, venkovní trampolína vám určitě pomůže.

Zahradní trampolíny jsou rozhodně velmi kvalitní zábavou pro celou rodinu také díky tomu, že je možné je využívat v našich zeměpisných podmínkách od jara do podzimu na rozdíl od bazénu, který lze využít pouze dva až tři měsíce, jelikož jinak není dostatečně teplý apod. Trampolínový set má také výhodu ve velmi snadné údržbě. Zjednodušeně lze říci, že venkovní trampolíny vydrží na zahradě po celý rok. Samozřejmě se doporučuje složení a uklizení trampolíny do sucha v období zimy a mrazů, což prodlužuje životnost trampolíny.

V případě, že potřebujete trampolína náhradní díly.