+420 724 525 321 info@4jumping.cz

Dnešní doba umožňuje vlastnit za přijatelné peníze dvě věci, které rozzáří nejen dětské oči, ale potěší i dospělé. A to pro ty šťastlivce, kteří se s těmito věcmi setkali jako děti, znamená možnost vrátit se ke krásným pocitům a vzpomínkám z dětství snadno, rychle a za dobrou cenu.

Zahradní trampolína s ochrannou sítí

Nepopiratelné kouzlo má skákání a poskakování na trampolíně. Kvalitní trampolína o vhodné velikosti a s dostatečnou nosností je pro každého lidského člena rodiny, který je psychicky a fyzicky připraven na ní skákat. Na věku vlastně nezáleží, mohou na ní poskakovat dvouleté děti i sedmdesátiletý dědeček, pokud se na to cítí a pokud dodrží určitá pravidla.

Kdo by neměl skákat na trampolíně

Na trampolínu nepatří, dle doporučení výrobce i prodejce, více skokanů najednou. Je to zvláště otázka bezpečnosti. Dále by trampolína s ochrannou sítí neměla být místem pro zvířata, právě kouřící lidi, nositele ostrých předmětů, nápojů a potravin, ženy v jiném stavu (ano, těhotné a lidi, kteří trpí zdravotními problémy, které by mohlo skákání na trampolíně ohrozit na zdraví. Zde jako příklad mohu uvést lidi s nebezpečně vysokým tlakem, kteří ale bývají většinou lékaři varováni, aby se vyhnuli podobnému pohybu.

Bezpečná zábava za dobré peníze

Vždy by cílem vaší koupě měla být pouze kvalitní trampolína s ochrannou sítí. Taková trampolína nemusí nutně zruinovat váš rodinný rozpočet, o čemž svědčí i nabídka ověřeného prodejce trampolín FastJump na stránce www.zelenatrampolina.cz. Trampolína by měla být ideálně prodávána v setu s žebříkem, krycí plachtou a ochrannou sítí. To je to nejdůležitější příslušenství, které by u zahradní trampolíny nemělo chybět. Údržba je minimální, zimování je vaše volba a prodávají se pro trampolíny náhradní díly, takže až při pravidelné kontrole najdete nějaké poškození, můžete některé části vyměnit aniž by jste museli znova kupovat celou trampolínu. S trampolínou si užijete hodiny a hodiny skvělé zábavy a při správném používání a zacházení s ní vám vydrží celé dlouhé roky dělat jen samou radost.