+420 724 525 321 info@4jumping.cz

Dopřejte svým dětem koloběžku. A kdy jindy je vhodná chvíle než na Vánoce? Koloběžka má nespornou řadu výhod, které vás jistě přesvědčí.

Dětská koloběžka nemusí být drahá

I kvalitní dětská koloběžka se dá sehnat za rozumnou cenu. Vždy ale dejte přednost kvalitě před akční cenou od podezřelého dodavatele, který prodává koloběžky pochybné kvality. Kvalita koloběžky je důležitá, nejen, že kvalitní koloběžka lépe funguje a déle vydrží, ale je hlavně bezpečnější.

Dětská koloběžka je skladná

Skladnost je dalším velkým plusem, které svědčí ve prospěch její koupě. Zvláště pak skládací koloběžky snadno zastrčíte pod postel, pod gauč či za skříň, pokud nemáte garáž či sklep. Vždy ji samozřejmě před uložením pečlivě očistěte, osušte a zkontrolujte, jestli během používání koloběžky pro děti nedošlo k nějakému jejímu poškození. Nemluvím ani tak o funkci neomezujícím škrábanci, jako spíše o proraženém plášti u koleček, poškozených brzdách, povolených šroubcích a tak dále, záleží, jakou koloběžku máte. Pravidelná kontrola koloběžky pro děti se doporučuje stejně, jako například u cyklistického kola.

Dětská koloběžka je dobrá pro zdraví

Donutit děti vyrazit ven na čerstvý vzduch je mnohdy výzva. Zvláště v době moderních vymožeností, jako jsou chytré telefony, počítače či tablety. Ale koloběžka to dokáže. Jízda na koloběžce je zábavná a bude vaše děti bavit. Pokud si pořídíte i koloběžku pro dospělé, bude jistě bavit i vás. Dětská koloběžka se neobejde bez ochranných a reflexních pomůcek, aby jste zajistili bezpečnost dítěte a jeho viditelnost na cestě. Jízda na koloběžce má pozitivní vliv na tělesné a duševní zdraví. Díky tomu, že je jízda na koloběžce tak zábavná, bude děti bavit a budou s ní rádi jezdit ven. Zábavný pohyb jim déle vydrží, a to je to, o co my rodiče, pořád usilujeme, že?