+420 724 525 321 info@4jumping.cz

Vánoce se kvapem blíží a nejeden z nás už uvažuje nad tím, co letos svým blízkým koupí pod stromeček. Mám pro vás tři skvělé tipy na dárek, který využije celá rodina.

Trampolína

Není divu, že zahradní trampolína s ochrannou sítí je už k vidění na nejedné z českých zahrad. Pokud ji ještě nemáte, máte tyto Vánoce skvělou příležitost ji pořídit. Trampolína představuje zábavu pro celou rodinu. Zvláště pak, pokud zvolíte vhodnou velikost a nosnost trampolíny. vaší pozornosti by neměla uniknout kvalita trampolíny a jejího příslušenství. Ani kvalitní trampolína totiž nemusí být nutně drahá záležitost  pokud koupíte kvalitní a budete se o ni patřičně starat, vydrží celé vaší rodině dlouhá léta. Můžete zakoupit i trampolíny v akci od ověřeného dodavatele přímo zde na www.zelenatrampolina.cz.

Koloběžka

Protože se koloběžka stala hitem, napadlo nějakého moudrého výrobce začít vyrábět i koloběžky pro dospělé. Můžete tak začít jezdit na rodinné výlety všichni, celá rodina. Koloběžky pro děti jsou jednoduché na ovládání i údržbu, jsou snadno přenosné i skladné a donutí vaši ratolest oprostit se od moderních vymožeností jako je počítač či chytrý telefon a vytáhne ji ven na vzduch. A zrovna tak vás. Pokud jste měli koloběžku jako dítě, pak si určitě vzpomenete, jaká byla jízda na ní zábava. A nebudete ani vypadat hloupě, díky rostoucímu zájmu o koloběžky je dnes využívá spousta spokojených lidí, ať už na výlety, do školy, či do práce.

Deskové a karetní hry

Pro zhoršené počasí doporučuji dokoupit pod stromeček ještě deskové hry. Volte takové, které jsou vhodné pro všechny členy rodiny, aby to těm nejmenším nebylo líto. Jsou i jednoduché karetní hry, které potěší i mladší členy. Mezi oblíbené hry patří Dostihy a sázky, Dobble, Monopoly, Activity, Česko či Scraabble.