+420 724 525 321 info@4jumping.cz

Přemýšlíte co podniknout s dětmi? Využijte těch pár pěkných podzimních dní a jděte ven! Můžete toho podniknout spoustu, uvidíte, že vhodně připraveni si užijete spoustu skvělé zábavy.

1/ Pouštět draky

Podzimní počasí, kdy je větrno a stromy hrají barvami, má své kouzlo. Když se teple oblečete, vezmete draka, kapesník a termosku s horkým čajem, užijete si venku skvělou zábavu. Draků se prodává nepřeberné množství, takže jistě seženete takového, co bude létat vysoko a dobře a vaše děti budou nadšené. Pokud budete chtít idylku jak z Ladových ilustrací, můžete si taky opéct brambory na ohni, ale myslete na to, že už začíná být chladno a dejte pod sebe pořádnou deku a polštáře, pokud máte k dispozici lavičky a dekami a polštáři, ještě lépe. Byla by škoda si z tak skvělého zážitku pamatovat akorát následnou rýmu.

2/ Na procházku

Chůze má blahodárný účinek. Pokud vymyslíte dobrou trasu, ideálně doprovázenou zajímavými zastávkami (u zvířat a jiné zábavy) s dobrým cílem, pak bude procházka bavit celou vaši rodinu. Opět zajistěte teplé oblečení a obuv, pitný režim, případně svačinku, kapesník je v tomto období nezbytností (i když nemáte rýmu, stačí, když přijdete ze zimy do tepla nebo naopak a uvidíte, že jej budete potřebovat). Nemusíte ani pořádat žádné dlouhé a náročné tůry, krátká a zábavná bude mít pravděpodobně lepší účinek a pak si ji bude chtít i vaše rodina ráda brzy zopakovat.

3/ Na koloběžku

A do třetice všeho dobrého, vyrazte si s rodinou na koloběžku! Prodávají se nejen dětské koloběžky, ale i koloběžky pro dospělé, takže můžete svoji rodinku bez problémů doprovázet. Protože už začíná být snížená viditelnost, zviditelněte se pomocí reflexních doplňků a světel. Vždy zkontrolujte, že máte všichni své koloběžky v pořádku, že fungují brzy a také, že nemáte poškozené pláště na kolečkách. Před vyjetím upevněte každému členovi vaší výpravy chrániče a helmu. Vaše odrážedlo kolo bude báječnou zábavou, kterou si budou chtít vaše děti i drahá polovička jistě brzy zopakovat.