+420 724 525 321 info@4jumping.cz

Pokud se při výběru trampolín zaměřujete na trampolíny v akci, zbystřete, povím vám, na co si dát pozor.

Na co si dát pozor

Aby jste nenaletěli podvodníkovi, který prodává nekvalitní trampolíny, které se krátce po prvním použití rozpadnou, nakupujte trampolíny vždy raději u ověřených prodejců, kteří se na tento druh zboží specializují. Jinak řečeno, raději trampolíny tam, kde kupujete banány, nekupujte. Další výhodou nákupu u specializovaných prodejců je fakt, že pokud budete potřebovat pomoci s výběrem trampolíny, zkušený prodejce vám lépe poradí.

Někteří prodejci prodávají levnější trampolíny tak, že cenu opticky sníží použitím nekvalitních materiálů či dokonce nedostatečným příslušenstvím. Vždy nakupujte zahradní trampolíny s ochrannou sítí, i přes to, že bez sítě je levnější. Taková trampolína je totiž také výrazně nebezpečnější. Buďte opatrní i co se týče polských dovozců a trampolín, které už od pohledu nemají dostatek noh konstrukce.

Kvalitní trampolíny v akci

Jistě vás ale potěší, že i přes výše uvedené nástrahy se najdou prodejci, kteří prodávají kvalitní a prověřené trampolíny v akci. Jistotou je například trampolína s ochrannou sítí FastJump. Zakoupit ji můžete na stránkách www.zelenatrampolina.cz. Nejen, že se jedná o kvalitní trampolíny, které vydrží při správném zacházení i celé roky, ale oproti konkurenčním trampolínám se pyšní řadou vylepšení, která podporují výdrž i bezpečnost trampolíny. Jako příklad mohu uvést trampolíny 305 a 366 cm, které mají vždy 4 „U“ nohy. Trubky, určené k vypnutí ochranné sítě dosahují až na zem. To je důležité, protože díky tomu je konstrukce stabilnější a má vyšší nosnost. Pro kryt pružin trampolíny a ochrannou síť  je při výrobě použito pevnější a kvalitnější PVC. tyto a další výhody vedly k tomu, že bylo od roku 2011 prodáno více než deset tisíc těchto trampolín. Vybrat si můžete z několika velikostí, od dětské, což je trampolína 305 cm až po trampolínu určenou i pro dospělé o velikosti až 460 cm. Nosnost i dětské trampolíny je 180 kilogramů, což také svědčí o pevných a kvalitních materiálech.